linia logo SP 271 new

"Nauka jest niezmierzonym

morzem dobrej wody.
Im więcej jej pijesz,

tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

Dzień Adaptacyjny uczniów klas I i dzieci z Oddziałów Przedszkolnych

28 sierpnia br. od godziny 10 do 11.30 zapraszamy na Dzień Adaptacyjny uczniów klas I i dzieci z Oddziałów Przedszkolnych, które będą się u nas uczyć od 2 września 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy  www.edukacja.warszawa.pl został opublikowany wykaz dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych
przez m.st. Warszawę.

Mokotów dyżury wakacyjne - oddziały przedszkolne w szkołach 2019 więcej--->>>

DYŻURY  Mokotów przedszkola 2019 więcej--->>>

monitoringRegulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego

w Szkole Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada w Warszawie więcej --->>>

Szanowni Państwo!

Znalezione ubrania i obuwie gromadzimy w szatni - na końcu korytarza. Prosimy o ich odbiór. Kosze ze znalezioną odzieżą będą również wystawiane w trakcie zebrań i dni otwartych.

W roku szkolnym 2018/2019:

- uczniowie klas I-VIII otrzymają bezpłatne podręczniki i ćwiczenia.

- uczniowie klasy 0 - wykaz podręczników podamy we wrześniu

- przybory potrzebne do klasy 0 więcej--->

- przybory potrzebne do klasy I więcej--->

W dniu 13.03.2018 roku chór szkolny " Fermata" działający  pod kierunkiem p. Anny Jerzykiewicz wziął udział  w konkursie chórów organizowanym w ramach XIV Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa- Mam To.
Zespół otrzymał pierwszą nagrodę ex aequo i jako laureat wystąpił podczas Gali finałowej festiwalu w Domu Kultury "Kadr", czym uświetnił obchody  Roku dla Niepodległej.

Dyplom i nagrodę odebraliśmy w Domu Kultury przy ul. Odyńca w dniu 17.05.2018r.

Otrzymaliśmy instrumenty muzyczne( dla szkoły), torby- plecaczki z logo festiwalu oraz długopisy dla każdego z uczestników konkursu.

Dyplom więcej--->>>

„Piątki bez prac domowych”

uczen aWprowadzamy „piątki bez prac domowych”. Chcemy nauczyć dzieci mądrze gospodarować czasem. Wówczas będą chciały wykorzystać każdą chwilę na pracę, nie odczuwając zmęczenia dodatkowymi zajęciami w domu.

Mamy pełną świadomość, iż zadania domowe mają swoje zalety. Kształtują kreatywne myślenie, wyrabiają nawyk systematyczności, organizacji czasu i samodyscypliny, a także utrwalają wiedzę zdobytą podczas lekcji. My nie rezygnujemy z tego wszystkiego, chcemy tylko zmniejszyć ilość wykonywanych prac. Szkoła to przyjemność i najlepsze lata w życiu, a nie z przykry obowiązek.

Ogólne warunki umów najmu więcej --->>>

Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

ePUAP logo ESPElektroniczna Skrzynka Podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

logo pola nW roku szkolnym 2017/2018 Samorząd Uczniowski przystąpił do międzynarodowego programu „POLA NADZIEI”. Jego celem jest pozyskiwanie pieniędzy na rzecz hospicjów oraz propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy, mówienie o potrzebie pomocy chorym, opieki nad nimi, uwrażliwienie społeczeństwa. Celem kampanii jest także propagowanie zasad opieki paliatywnej i wolontariatu.

face bibBiblioteka SP 271 jest już na Facebooku. Dołącz do Facbooka, by mieć kontakt z Biblioteką Szkolną i innymi, których możesz znać. Do odwiedzin zapraszamy zarówno uczniów jak i nauczycieli. Co można znaleźć na profilu? Informacje z życia biblioteki, aktualne wydarzenia, biblioteczne ciekawostki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do polecania naszego profilu swoim znajomym. więcej --->>>.