SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

 

linia logo SP 271 new

"Nauka jest niezmierzonym

morzem dobrej wody.
Im więcej jej pijesz,

tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

 

 

linia

„LATO W MIEŚCIE 2019”

W terminie 12-30 sierpnia 2019 r. w godz. 7:00-17:00 prowadzona będzie w naszej szkole akcja „Lato w Mieście”. Z bogatej oferty Programu będą mogli skorzystać uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci i młodzież zamieszkała w Warszawie.

Udział w Programie będzie bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat za posiłki w wakacyjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.

W terminie 18-30 kwietnia b.r. rodzice/opiekunowie mogą logować się do systemu na stronie: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl w celu zapisu dziecka na akcję. W przypadku, gdy dziecko zostanie zakwalifikowane do Programu w dniach 7-17 maja b.r. rodzice/opiekunowie składają w sekretariacie szkoły kartę kwalifikacyjną oraz dowód wpłaty za posiłki.

Opłatę za posiłki w wysokości 7 zł za dzień prosimy wnosić na konto ajenta :

„Smaczny Punkt” nr konta; 11 1910 1048 2201 7614 0763 0001 z dopiskiem „Lato w mieście” oraz imieniem i nazwiskiem dziecka.

linia

Wszystkie informacje dotyczące planowanych działań dotyczących opieki nad dziećmi od dnia 8 kwietnia na stronie:

http://edukacja.um.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/informacje-dla-rodzicow-w-zwiazku-z-planowanym-strajkiem

 

 

 

 

pismo1

pismo2

 linia

Szanowni Rodzice!
Nasza placówka bierze w tym roku udział w kampanii Rowerowy Maj. Kampania będzie promować dojazdy dzieci do szkół w aktywny sposób, na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach, deskorolkach. Cała akcja odbędzie się w maju, ale organizatorzy zaczynają już teraz przygotowywać się do tego intensywnego czasu. Zależy im, abyście Wy, Rodzice, mieli jak największy wpływ na bezpieczeństwo swoich dzieci podczas tego miesiąca.
Poniżej znajduje się link do ankiety, stworzonej przez koordynatorów Rowerowego Maja - pracowników Zarządu Dróg Miejskich m. st. Warszawy. Zebrane odpowiedzi posłużą do przygotowania materiałów informacyjnych, warsztatów z bezpieczeństwa na drodze, a także do działań związanych z pracami nad infrastrukturą drogową w Warszawie. W kampanii bierze udział 100 tysięcy dzieci 250 szkół i przedszkoli - to naprawdę ogromna skala, a Wasz głos będzie usłyszany i może mieć realny wpływ na drogową sytuację w Warszawie!
Wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe, jednak pomoże przy dopasowaniu samej akcji i towarzyszących jej działań edukacyjnych jak najbardziej do potrzeb Waszych i Waszych dzieci. Wypełnienie ankiety zajmuje 15 minut, można bez problemu zrobić to na telefonie. Ankieta będzie aktywna przez tydzień, do czwartku 14.03.2019
Oto link do ankiety: https://rowerowymaj.webankieta.pl/
Zachęcamy gorąco do jej wypełniania! 

linia

TARGI EDUKACYJNE M. ST. WARSZAWY

 
Weekendowy program targów więcej--->>>
 
 
Lista szkół wraz z numerem stoiska więcej--->>>
 
 
Rozkład stoisk na IV pietrze PKiN  więcej--->>>
 
 linia

Program „Lato w Mieście 2019” w dzielnicy Mokotów będzie realizowany w mokotowskich szkołach podstawowych od 24 czerwca do 31 sierpnia 2019 r. Szczegóły dotyczące Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2019” zostaną podane w późniejszym terminie. Zapisy do Programu prowadzone będą przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń. Uruchomienie elektronicznego systemu zgłoszeń planowane jest w drugiej połowie kwietnia.

Harmonogram na stronie Dzielnicy Mokotów:
http://www.mokotow.waw.pl/strona-2713-lato_w_miescie_2019.html

linia

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem:

od 19 marca od godz. 9.00  do 1 kwietnia br. do godz. 24:00, pod adresem:
https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl

została włączona dla rodziców możliwość wprowadzania wniosków na dyżur wakacyjny.

Zarejestrowany, wydrukowany i podpisany wniosek rodzice składają w dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru, tj. wskazanym na pierwszej pozycji w pierwszym
z wybranych turnusów
.

linia

Uprzejmie informujemy, że na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy  www.edukacja.warszawa.pl został opublikowany wykaz dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych
przez m.st. Warszawę.

Mokotów dyżury wakacyjne - oddziały przedszkolne w szkołach 2019 więcej--->>>

DYŻURY  Mokotów przedszkola 2019 więcej--->>>

linia

 

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I w roku szkolnym 2019/2020. więcej--->>

 

Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020

 

Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2019/2020

 

Harmonogram rekrutacji do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020

 

Zasady przyjęć do klas I w szkołach podstawowych na rok szkolny 2019/2020


linia

monitoring

Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego
w Szkole Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada w Warszawie
więcej --->>>

linia

 

Szanowni Państwo!

Znalezione ubrania i obuwie gromadzimy w szatni - na końcu korytarza. Prosimy o ich odbiór. Kosze ze znalezioną odzieżą będą również wystawiane w trakcie zebrań i dni otwartych.

linia

Informujemy, że w dniach: 2 listopada, 24, 27, 28, 31 grudnia 2018; 18, 19, 23 kwietnia i 2 maja 2019 szkoła pełni dyżur opiekuńczo-wychowawczy od godziny 7 do godziny 17.30. Na dzieci czekamy do godziny 9.00.

linia

W roku szkolnym 2018/2019:

- uczniowie klas I-VIII otrzymają bezpłatne podręczniki i ćwiczenia.

- uczniowie klasy 0 - wykaz podręczników podamy we wrześniu

- przybory potrzebne do klasy 0 więcej--->

- przybory potrzebne do klasy I więcej--->

linia

W dniu 13.03.2018 roku chór szkolny " Fermata" działający  pod kierunkiem p. Anny Jerzykiewicz wziął udział  w konkursie chórów organizowanym w ramach XIV Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa- Mam To.
Zespół otrzymał pierwszą nagrodę ex aequo i jako laureat wystąpił podczas Gali finałowej festiwalu w Domu Kultury "Kadr", czym uświetnił obchody  Roku dla Niepodległej.

Dyplom i nagrodę odebraliśmy w Domu Kultury przy ul. Odyńca w dniu 17.05.2018r.

Otrzymaliśmy instrumenty muzyczne( dla szkoły), torby- plecaczki z logo festiwalu oraz długopisy dla każdego z uczestników konkursu.    

Dyplom więcej--->>>

linia

„Piątki bez prac domowych”

uczen aWprowadzamy „piątki bez prac domowych”. Chcemy nauczyć dzieci mądrze gospodarować czasem. Wówczas będą chciały wykorzystać każdą chwilę na pracę, nie odczuwając zmęczenia dodatkowymi zajęciami w domu.

Mamy pełną świadomość, iż zadania domowe mają swoje zalety. Kształtują kreatywne myślenie, wyrabiają nawyk systematyczności, organizacji czasu i samodyscypliny, a także utrwalają wiedzę zdobytą podczas lekcji. My nie rezygnujemy z tego wszystkiego, chcemy tylko zmniejszyć ilość wykonywanych prac. Szkoła to przyjemność i najlepsze lata w życiu, a nie z przykry obowiązek.

 

>

 

linia

Ogólne warunki umów najmu więcej --->>>

linia

Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

ePUAP logo ESPElektroniczna Skrzynka Podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

więcej --->>>

linia

Miło nam poinformować, w s s
że 26 października 2015 r. w Centrum Nauki Kopernik
nasza szkoła otrzymała bezterminowy
Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy
„Wars i Sawa”

dla szkół wspierających uzdolnionych.

 więcej --->>>

linia

logo pola nW roku szkolnym 2017/2018 Samorząd Uczniowski przystąpił do międzynarodowego programu „POLA NADZIEI”. Jego celem jest pozyskiwanie pieniędzy na rzecz hospicjów oraz propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy, mówienie o potrzebie pomocy chorym, opieki nad nimi, uwrażliwienie społeczeństwa. Celem kampanii jest także propagowanie zasad opieki paliatywnej i wolontariatu.

 więcej --->>>

linia

face bibBiblioteka SP 271 jest już na Facebooku. Dołącz do Facbooka, by mieć kontakt z Biblioteką Szkolną i innymi, których możesz znać. Do odwiedzin zapraszamy zarówno uczniów jak i nauczycieli. Co można znaleźć na profilu? Informacje z życia biblioteki, aktualne wydarzenia, biblioteczne ciekawostki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do polecania naszego profilu swoim znajomym. więcej --->>>.

linia

s z kW październiku 2004 r. nasza szkoła brała udział w akcji ,,Szkoła z klasą" organizowanej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przez ,,Gazetę Wyborczą" i Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej. Skutek mógł być tylko jeden:
Nasza szkoła uzyskała tytuł - ,,Szkoły z klasą"!

więcej --->>>

linia

 

BIP SP271 transparent

Polityka prywatności