SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

 

linia logo SP 271 new

"Nauka jest niezmierzonym

morzem dobrej wody.
Im więcej jej pijesz,

tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

 

 

linia

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

giphyUroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 odbędzie się dnia 2 września w następujących godzinach:

Klasy I godzina 11.00

Klasy II – III godzina 10.00

Klasy IV – V godzina 9.00

Klasy VI – VIII godzina 8.00.

linia

Informacja dla rodziców dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego
oraz 
do klas 1 w roku szkolnym 2019/2020

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 271 informuje, że w dniu 28 sierpnia br. od godziny 10.00 do 11.30 odbędzie się Dzień Adaptacyjny dla uczniów klas I i dzieci z Oddziałów Przedszkolnych, które będą się u nas uczyć od 2 września 2019 r. Na podstronie TUTAJ znajduje się informacja dotycząca wyprawki dla dziecka oddziału przedszkolnego („zerówki”) oraz pierwszoklasistów. Pozostałe informacje i szczegóły będą Państwo omawiać z wychowawcami klas w dniu rozpoczęcia roku szkolnego oraz na pierwszym zebraniu rodziców z wychowawcą. 

linia

Uprzejmie informujemy, że na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy  www.edukacja.warszawa.pl został opublikowany wykaz dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez m.st. Warszawę. więcej--->>>

linia

Szanowni Państwo!

Znalezione ubrania i obuwie gromadzimy w szatni - na końcu korytarza. Prosimy o ich odbiór. Kosze ze znalezioną odzieżą będą również wystawiane w trakcie zebrań i dni otwartych.

 

linia

BIP SP271 transparent

Polityka prywatności