SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

 

linia logo SP 271 new

"Nauka jest niezmierzonym

morzem dobrej wody.
Im więcej jej pijesz,

tym bardziej jesteś spragniony."
Stefan Żeromski

 

 

linia

Dzień Adaptacyjny uczniów klas I i dzieci z Oddziałów Przedszkolnych

28 sierpnia br. od godziny 10 do 11.30 zapraszamy na Dzień Adaptacyjny uczniów klas I i dzieci z Oddziałów Przedszkolnych, które będą się u nas uczyć od 2 września 2019 r.

 

linia

Uprzejmie informujemy, że na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy  www.edukacja.warszawa.pl został opublikowany wykaz dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych
przez m.st. Warszawę.

Mokotów dyżury wakacyjne - oddziały przedszkolne w szkołach 2019 więcej--->>>

DYŻURY  Mokotów przedszkola 2019 więcej--->>>


linia

monitoringRegulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego 

w Szkole Podstawowej nr 271 im. 11 Listopada w Warszawie więcej --->>>

linia

 

Szanowni Państwo!

Znalezione ubrania i obuwie gromadzimy w szatni - na końcu korytarza. Prosimy o ich odbiór. Kosze ze znalezioną odzieżą będą również wystawiane w trakcie zebrań i dni otwartych.

linia

 

W roku szkolnym 2018/2019:

- uczniowie klas I-VIII otrzymają bezpłatne podręczniki i ćwiczenia.

- uczniowie klasy 0 - wykaz podręczników podamy we wrześniu

- przybory potrzebne do klasy 0 więcej--->

- przybory potrzebne do klasy I więcej--->

linia

W dniu 13.03.2018 roku chór szkolny " Fermata" działający  pod kierunkiem p. Anny Jerzykiewicz wziął udział  w konkursie chórów organizowanym w ramach XIV Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa- Mam To.
Zespół otrzymał pierwszą nagrodę ex aequo i jako laureat wystąpił podczas Gali finałowej festiwalu w Domu Kultury "Kadr", czym uświetnił obchody  Roku dla Niepodległej.

Dyplom i nagrodę odebraliśmy w Domu Kultury przy ul. Odyńca w dniu 17.05.2018r.

Otrzymaliśmy instrumenty muzyczne( dla szkoły), torby- plecaczki z logo festiwalu oraz długopisy dla każdego z uczestników konkursu.    

Dyplom więcej--->>>

linia

„Piątki bez prac domowych”

uczen aWprowadzamy „piątki bez prac domowych”. Chcemy nauczyć dzieci mądrze gospodarować czasem. Wówczas będą chciały wykorzystać każdą chwilę na pracę, nie odczuwając zmęczenia dodatkowymi zajęciami w domu.

Mamy pełną świadomość, iż zadania domowe mają swoje zalety. Kształtują kreatywne myślenie, wyrabiają nawyk systematyczności, organizacji czasu i samodyscypliny, a także utrwalają wiedzę zdobytą podczas lekcji. My nie rezygnujemy z tego wszystkiego, chcemy tylko zmniejszyć ilość wykonywanych prac. Szkoła to przyjemność i najlepsze lata w życiu, a nie z przykry obowiązek.

 

>

 

linia

Ogólne warunki umów najmu więcej --->>>

linia

Elektroniczna skrzynka podawcza - ePUAP

ePUAP logo ESPElektroniczna Skrzynka Podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie Urzędowego Poświadczenia Przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

więcej --->>>

linia

logo pola nW roku szkolnym 2017/2018 Samorząd Uczniowski przystąpił do międzynarodowego programu „POLA NADZIEI”. Jego celem jest pozyskiwanie pieniędzy na rzecz hospicjów oraz propagowanie niesienia bezinteresownej pomocy, mówienie o potrzebie pomocy chorym, opieki nad nimi, uwrażliwienie społeczeństwa. Celem kampanii jest także propagowanie zasad opieki paliatywnej i wolontariatu.

 więcej --->>>

linia

face bibBiblioteka SP 271 jest już na Facebooku. Dołącz do Facbooka, by mieć kontakt z Biblioteką Szkolną i innymi, których możesz znać. Do odwiedzin zapraszamy zarówno uczniów jak i nauczycieli. Co można znaleźć na profilu? Informacje z życia biblioteki, aktualne wydarzenia, biblioteczne ciekawostki i wiele innych. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do polecania naszego profilu swoim znajomym. więcej --->>>.

linia

BIP SP271 transparent

Polityka prywatności