SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

wsCertyfikat "Wars i Sawa" promuje szkoły realizujące innowacyjne programy i wspierające uczniów uzdolnionych. Wyróżnia te szkoły, które z jednej strony otaczają kompleksową opieką uczniów osiągających sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, a z drugiej mają ofertę dowartościowującą wielu uczniów, uważanych dotąd za słabszych, a posiadających uzdolnienia w różnych dziedzinach ludzkiej aktywności.
w sRealizowany w naszej szkole od 2011 roku Program Wspierania Uzdolnionych Wars i Sawa ma na celu towarzyszenie w rozwoju uczniom szczególnie uzdolnionym, zapewnienie jak największej grupie takich osób warunków sprzyjających rozwoju talentów i zainteresowań, a także podnoszenie efektywności kształcenia poprzez wymianę doświadczeń oraz popularyzowanie przykładów dobrych praktyk wspierania uzdolnień.
26 października 2015 r. w Centrum Nauki Kopernik już po raz szósty zostały wręczone Certyfikaty WARS i SAWA Prezydenta m.st. Warszawy. Nasza szkoła otrzymała bezterminowe przedłużenie powyższego certyfikatu.
W uroczystości z udziałem dyrektorów, szkolnych liderów wspierania uzdolnionych uczestniczyli członkowie Zespołu i Kapituły rekomendujący wnioski szkół oraz władze oświatowe m.st. Warszawy.
Galę rozdania wyróżnień uświetnił interaktywny pokaz popularno-naukowy przygotowany przez Centrum Nauki Kopernik pt.„Tajniki aerodynamiki” – czyli o tym, jak działa komin, jak to jest możliwe, że da się strzelić gola z rzutu rożnego, albo dlaczego nie ma sensu chować się przed wiatrem za okrągłym słupem ogłoszeniowym?
Uroczystość poprowadził Artur Wolski, nauczyciel i animator kultury oraz pomysłodawca i organizator wielu twórczych przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturalnej.

BIP SP271 transparent

Polityka prywatności