Spotkanie autorskie

11 walenty i spolka organizu28 marca 2019r. w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z panią Moniką Oworuszko, autorką kryminałków dietetycznych o Walentym. Tym razem uczniowie z klas 1-3 mieli okazję poznać siódmą już część przygód Walentego i spółki, w której to bohaterowie po raz ostatni próbują zakraść się do fabryki witamin. W sklepie zjawia się też trener Leszek Ledwożyw  z prośbą o pomoc w organizacji olimpiady sportowej dla dzieci.

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Barbara Nalepa