SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Spotkanie autorskie

11 walenty i spolka organizu28 marca 2019r. w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z panią Moniką Oworuszko, autorką kryminałków dietetycznych o Walentym. Tym razem uczniowie z klas 1-3 mieli okazję poznać siódmą już część przygód Walentego i spółki, w której to bohaterowie po raz ostatni próbują zakraść się do fabryki witamin. W sklepie zjawia się też trener Leszek Ledwożyw  z prośbą o pomoc w organizacji olimpiady sportowej dla dzieci.

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Barbara Nalepa

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent