SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Dzień sportu

sport 201931 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Sportu. Uczniowie naszej szkoły pod opieką swoich wychowawców świetnie się bawili w różnorodnych konkurencjach sportowych! Na początku odbyły się zawody pływackie. Sportowe zmagania odbywały się w grupach wiekowych, zawodnicy pokonywali wyznaczone dystanse. Startowały również sztafety. Przy gorącym dopingu kibiców pływacy w pięknym stylu walczyli o miejsca i nagrody.

Po zawodach pływackich odbyły się rywalizacje klasowe w licznych konkurencjach.

Dzieciaki zadowolone i radosne spędziły ten piękny i słoneczny dzień na świeżym powietrzu, zamiast w szkolnych ławkach.

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent