SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Projekt edukacyjny „Wszystko gra”

10 czerwca uczniowie klasy 6a odwiedzili Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 przy ul. Wiśniowej 56. Celem wizyty był udział w warsztatach z programowania przygotowanych przez uczniów i uczennice tamtejszej szkoły. Warsztaty dotyczyły programowania w językach JavaScript oraz w C++. Po warsztatach uczniowie oprowadzili nas po szkole i pokazali pracownie mechatroniczne, informatyczne, bibliotekę, samorząd.

20190610 113437

20190610 113511

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent