SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Podsumowanie II semestru – apel Samorządu

puchar ruchomy obrazek 000713 czerwca odbył się apel podsumowujący wydarzenia w II semestrze. W formie prezentacji multimedialnej przedstawione zostały informacje o najlepszych uczniach w szkole, frekwencji oraz uzyskanych ocenach z zachowania. Wręczone zostały nagrody za osiągnięcia sportowe i przedmiotowe, konkursy oraz akcje szkolnego wolontariatu i samorządu .

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent