SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Zakończenie roku szkolnego

koniec roku19 czerwca uczniowie po raz ostatni przed wakacjami zebrali się na w sali gimnastycznej. W pierwszej części pożegnaliśmy naszych absolwentów – uczniów klas VIII. Dyrektor szkoły pogratulował uczniom uzyskanych wyników w nauce, a absolwenci podziękowali Dyrekcji Szkoły, wychowawcom, nauczycielom, pracownikom szkoły za wspólną pracę i spędzone lata, wręczając każdemu piękne kwiaty. Po części oficjalnej uczniowie przedstawili scenkę humorystyczną nawiązującą do sytuacji w szkole, co wywołało uśmiech na niejednej twarzy. Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzył życzenia uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, aby wakacje upłynęły pod znakiem radości, aby pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące.

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent