SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

1234521.05 w bibliotece szkolnej zaklinaliśmy "Las w szkle". Uczestnicy warsztatów tworzyli zielone roślinne kompozycje zamknięte w szklanym naczyniu. Namiastka leśnego ekosystemu w zminiaturyzowanej formie, przeniesiona do słoika. Prowadząca zajęcia opowiedziała wszystkim, skąd wzięła się idea zamykania roślin w naczyniach oraz kto stworzył najstarszy, zamknięty las. Następnie samodzielnie krok po kroku komponowaliśmy własny LAS oraz otrzymaliśmy wskazówki, które mają pomóc w uprawie. Kompozycja jest pięknym dodatkiem do każdego wnętrza.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent