Bohaterowie baśni Andersena

basnieUczniowie z grup świetlicowych klas pierwszych i drugich oraz oddziałów przedszkolnych przygotowali prezentację, podczas której mogliśmy przenieść się w krainę baśni.

Przy dźwiękach muzyki na scenie pojawiały się postacie z baśni Andersena. Uczniowie według własnego pomysłu przygotowali stroje, by wcielić się w bohaterów.

Publiczność odgadywała, z jakiej baśni pochodzą prezentowane postacie, odpowiadała na pytania dotyczące bohaterów i ich przeżyć.

Tekst: Joanna Kowalczyk

Foto: Joanna Kowalczyk