SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Dnia 12.06.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie  z panią Moniką Oworuszko, autorką serii kryminałków dietetycznych Walenty i spółka. W spotkaniu brały udział klasy drugie i trzecie. Uczniowie obejrzeli prezentację o bohaterach książek, dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o zasadach zdrowego odżywiania oraz o powstawaniu książek.

walenty i spółka 2

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Barbara Nalepa

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent