SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

darskaDnia 14.06.2018 r w bibliotece szkolnej odbyło się kolejne spotkanie z Panią Yvette Żółtowska - Darska, autorska bestsellerów o piłkarzach. Tym razem autorka promowała swoja najnowsza książkę "Mundial. Opowieści niesamowite". Uczniowie klas trzecich  i czwartych mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek o piłkarzach takich jak Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Luis Suárez, a także Zinedine Zidane, Ronaldo, Diego Maradona…Mundial. "Opowieści niesamowite" odsłaniają kulisy fascynującej walki o najwyższe futbolowe trofeum – Puchar Świata. Pokazują, jak bezpardonowa i nieustająca jest piłkarska rywalizacja. Wreszcie najważniejsze – uczą, że piłkarze są tylko (i aż!) ludźmi. Pełnymi emocji, lęków, radości, a nawet dziwactw.

Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał od pamiątkowy plakat oraz autograf autorki.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Barbara Nalepa

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent