20 czerwca podczas apelu Samorządu Uczniowskiego podsumowaliśmy osiągnięcia klas IV-VI w II semestrze.

Pan dyrektor nagrodził dyplomami i słodyczami tych, którzy mogą pochwalić się zarówno bardzo wysokimi średnimi ocen jak i wzorowymi lub bardzo dobrymi ocenami z zachowania.

Wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją:

Jeszcze raz przypomnieliśmy sukcesy w konkursach przedmiotowych oraz w zawodach sportowych. Wspominaliśmy akcje, uroczystości, imprezy, w których szkoła brała udział w II semestrze.

Foto: Anna Wypysińska