zakonczenie 12W dniu 22 czerwca w naszej szkole odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego.

Podczas uroczystego apelu głos zabrali: dyrekcja szkoły, przedstawiciel Rady Rodziców oraz goście. Pan dyrektor podziękował wszystkim za cały rok wspólnej pracy, po czym zostały wręczone świadectwa dla uczniów wyróżniających się w nauce, a także podziękowania dla przyjaciół szkoły.

Na zakończenie uroczystości, uczniowie klasy Va przygotowali krótkie przedstawienie.

Tekst: Anna Wypysińśka

Foto: Beata Głowacka