SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Dnia 3 października przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole.

Poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Na apelu poprzedzającym głosowanie zaprezentowali się wszyscy kandydaci. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Nad prawidłowym przebiegiem glosowania czuwała p. Izabela Janecka – opiekun Samorządu Szkolnego.

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent