SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

W piątek 19.10.2018 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Najpierw dzieci obejrzały krótką inscenizację „Piraci na Książkolandii”, przygotowaną przez starsze koleżanki i kolegów z klas 4d, 6a i 6b, w trakcie przedstawienia odgadywały różne zagadki związane z postaciami z bajek, a na koniec złożyły uroczyste przyrzeczenie czytelnika.Na pamiątkę spotkania każda klasa otrzymała dyplom, a uczniowie zakładki do książek.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysi

BIP SP271 transparent