SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Ślub będziemy brać ze szkołą… Oooo

       

Piątek 12 października 2018 r. był to ważny dzień dla klas pierwszych. W naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania  Pierwszoklasistów.

Co roku budzi ona wiele emocji wśród dzieci, nauczycieli 
i rodziców.  Uczniowie klas pierwszych  zostali pasowani na uczniów. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne
i recytatorskie w krótkim programie artystycznym.

Uczniowie, zanim zostali pasowani na uczniów, musieli zdać egzamin. Nad sprawiedliwością oceniania czuwali wszyscy zgromadzeni na sali goście, którzy nagradzali zmagania uczestników zabawy brawami. Wszyscy pomyślnie zdali pierwszy egzamin.
     Najważniejszym momentem uroczystości było ślubowanie i pasowanie na ucznia. Uczniowie złożyli ślubowanie na Sztandar Szkoły. Pasowania dokonała  Dyrektor Szkoły – Marek Hampel. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów naszej szkoły.

W trakcie uroczystości Rodzice Pierwszoklasistów obiecali być „dobrymi rodzicami” i wspierać uczniów w podróży edukacyjnej.

W salach na uczniów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. 

ślub1

ślub2

333333

44444444444444

 Tekst: Anna Kopeć

 Foto: Anna Kopeć

BIP SP271 transparent