SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

30 października 2018 r. po raz kolejny został zorganizowany Bal Sławnych Polaków. Jak co roku imprezę przygotował Samorząd Szkolny wraz z opiekunami, którym pomagali wychowawcy oraz Panie katechetki. Udział w nim wzięły dzieci przebrane w stroje prezentujące sławnych Polaków. Tradycją w naszej szkole jest to, że podczas takich imprez pomagamy innym. Tym razem biletem wstępu był „grosik” - dowolna kwota, którą przekazaliśmy na rzecz podopiecznej fundacji „siepomaga”.

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent