SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

100latniepodleglosci 350x142Dzień 11 listopada jest doroczną okazją, aby zastanowić się nad naszym patriotyzmem. Setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości świętowaliśmy 9 listopada. Była to doniosła, wyjątkowa i szczególna chwila, która zachęcała nie tylko do oddania czci bohaterom za ich męstwo, ofiarność i miłość, ale również skłaniała do refleksji nad przyszłością naszego państwa.

W niezwykle uroczystej atmosferze rozpoczęliśmy wspólne świętowanie. Z tej okazji przedstawienie przygotowali uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami oraz chór szkolny „Fermata” pt. „Piękna nasza Polska cała”. Aktorzy przedstawili w swojej inscenizacji drogę Polski do wolności oraz zabrali widzów w podróż po naszym kraju.

Gromkie brawa w czasie występu uczniów były wyrazem zrozumienia przekazywanych treści i wysiłku włożonego w przygotowanie tej uroczystości. Po przedstawieniu o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała hymn w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent