SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

wedel23 listopada uczniowie klas 6a oraz 5d odwiedzili Fabrykę Czekolady LOTTE Wedel. Poznaliśmy historię powstania Fabryki Czekolady i jej produktów. Widzieliśmy gablotę z czekoladowymi eksponatami. Obejrzeliśmy film o pochodzeniu kakao, z którego produkuje się czekoladę. Następnie udaliśmy się do specjalnego pomieszczenia. Tam założyliśmy specjalne fartuchy ochronne, czepki, umyliśmy ręce płynem dezynfekującym. Wszystko to po to, aby móc wejść na halę produkcyjną i zobaczyć jak powstają nasze ulubione smakołyki: czekolady i Torciki Wedlowskie. Od tego oglądania, zrobiliśmy się strasznie głodni, ale to też przewidzieli organizatorzy, którzy przygotowali nam słodki poczęstunek. Na zakończenie wycieczki, każdy uczestnik otrzymał słodki upominek.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska, Katarzyna Jarczewska

BIP SP271 transparent