oworuszko27 listopada w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie z panią Moniką Oworuszko, autorką kryminałków dietetycznych dla dzieci. W zajęciach udział wzięły klasy pierwsze, drugie i trzecie. Uczniowie poznali ciekawostki związane z kolejnymi przygodami Walentego, a także dowiedzieli się, jak powstaje książka, zanim trafi do księgarń. Dzieci miały okazję zadać różne pytania, rozwiązać z autorką różne zagadki dotyczące bohaterów książek., a na koniec spotkania otrzymać pamiątkowy autograf.

Tekst: Barbara Nalepa

Foto: Barbara Nalepa