SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

oworuszko27 listopada w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie z panią Moniką Oworuszko, autorką kryminałków dietetycznych dla dzieci. W zajęciach udział wzięły klasy pierwsze, drugie i trzecie. Uczniowie poznali ciekawostki związane z kolejnymi przygodami Walentego, a także dowiedzieli się, jak powstaje książka, zanim trafi do księgarń. Dzieci miały okazję zadać różne pytania, rozwiązać z autorką różne zagadki dotyczące bohaterów książek., a na koniec spotkania otrzymać pamiątkowy autograf.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Barbara Nalepa

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent