SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

grosickiWe wtorek 5 grudnia odbyło się kolejne spotkanie z panią Yvette Żółtowską - Darską, autorka bestsellerów o piłkarzach. Tym razem autorka promowała swoja najnowszą książkę pt. "Grosicki. Chłopak, który wziął los w swoje ręce". Uczniowie dowiedzieli się różnych ciekawostek z życia piłkarza, zadawali autorce pytania, a na pamiątkę spotkania wszyscy otrzymali pamiątkowe plakaty z autografem pani Darskiej.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Barbara Nalepa

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent