SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

ozdoba choinkowa ruchomy obrazek 0166Dnia 10 grudnia uczniowie klasy 5d i 6a wraz z opiekunami byli na wycieczce w Fabryce Bombek. Najpierw zwiedziliśmy zakład produkcyjny i zobaczyliśmy, jak wytwarza się bombki. Ze szklanych rurek rozgrzanych do wysokiej temperatury, pracownicy wydmuchiwali ozdoby o różnych kształtach. Potem srebrzono je, wycierano do sucha i lakierowano. Następnie zwiedziliśmy wzorcownię, w której mogliśmy obejrzeć bombki w różnych kształtach i kolorach. Później uczestnicy brali czynny udział w warsztatach, podczas których malowały szklane ozdoby według własnych pomysłów. Powstały niepowtarzalne dzieła sztuki. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w przyzakładowym sklepiku. Tam trudno oderwać oczy od wspaniałych ozdób choinkowych i zdecydować się, jaką zakupić pamiątkę.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent