SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

IMG 012812 grudnia w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty świątecznych świec. Uczniowie, pod okiem ekspertów, samodzielnie wykonali przepiękne, pachnące wanilią, wiśnią i pomarańczą żelowe świeczki. Użyli do tego kolorowy piasek, muszelki, plasterki pomarańczy itp. Swoje cudne wytwory mali artyści zapakowali w ozdobne woreczki i zabrali do domu. Świece na pewno będą wspaniałą ozdobą świątecznego stołu. 

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent