SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

kiermasz12 i 13 grudnia br. odbył się w naszej szkole kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Własnoręcznie wykonane choinki, bombki, stroiki i ozdoby choinkowe, a także świeczniki, prawdziwe dzieła sztuki – schodziły jak „ciepłe bułeczki”. Zainteresowanych przyciągały misterne wykonanie, oryginalny wygląd, a także świąteczna kolorystyka bożonarodzeniowych ozdób, w których przygotowanie nasze pracowite „elfy” wkładały całą swoją „duszę”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie dwa tygodnie intensywnie pracowali nad tworzeniem tych ozdób. Słowa podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich zainteresowanych rękodziełami. Mamy nadzieję, że ozdoby, które trafiły w ręce odbiorców, wprowadzą w ich domach świąteczny, bożonarodzeniowy klimat i podtrzymają go jednocząc domowników we wspólnie przeżywanej radości z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt!!!

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent