pies222W styczniu w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska „Na Paluchu”. Zbiórkę zorganizował Samorząd Szkolny wraz z opiekunką p. Izabelą Janecką. Zebrano mnóstwo puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą, a także wiele kilogramów kaszy, ryżu i makaronu. Mama uczennicy klas 6a pani Dorota Batko wraz z córką Alą zawiozły zebrane produkty do schroniska.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Cieszymy się, że poruszyliśmy Wasze serca. DZIĘKUJEMY!!!

Foto: Anna Wypysińska