SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

pies222W styczniu w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska „Na Paluchu”. Zbiórkę zorganizował Samorząd Szkolny wraz z opiekunką p. Izabelą Janecką. Zebrano mnóstwo puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą, a także wiele kilogramów kaszy, ryżu i makaronu. Mama uczennicy klas 6a pani Dorota Batko wraz z córką Alą zawiozły zebrane produkty do schroniska.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Cieszymy się, że poruszyliśmy Wasze serca. DZIĘKUJEMY!!!

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

 

BIP SP271 transparent