SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

ball23 stycznia odbył się kolejny – tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły – bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną postaci z bajek, filmów, ulubionych bohaterów i nie tylko. Przy dźwiękach muzyki i utworach znanych i lubianych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi przyjaciółmi. Zorganizowane zostały zabawy integracyjne, które już na stałe wpisały się w plan dyskotek szkolnych. Uczniowie mogli w tym czasie zaprezentować liczne talenty taneczne. Dzieci bawiły się świetnie, ochoczo uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez prowadzących dyskotekę. Zabawy wyczerpały siły tancerzy, którzy regenerowali się przy poczęstunku zorganizowanym przez rodziców w klasach.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na następną zabawę karnawałową w naszej szkole!

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent