24 lutego podczas apelu Samorządu Uczniowskiego podsumowaliśmy osiągnięcia klas IV-VIII w I semestrze. Nagrodzeni zostali dyplomami i słodyczami ci, którzy mogą pochwalić się zarówno bardzo wysokimi średnimi ocen jak i wzorowymi lub bardzo dobrymi ocenami z zachowania.

Jeszcze raz przypomnieliśmy sukcesy w konkursach przedmiotowych wewnątrzszkolnych i ogólnopolskich oraz w zawodach sportowych. Wspominaliśmy akcje, uroczystości, imprezy, w których szkoła brała udział w I semestrze. Cieszy fakt, iż kolejny rok nasi uczniowie okazują wielkie serce najbardziej potrzebującym, biorąc udział akcjach charytatywnych.

Foto: Anna Wypysińska