SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

24 lutego podczas apelu Samorządu Uczniowskiego podsumowaliśmy osiągnięcia klas IV-VIII w I semestrze. Nagrodzeni zostali dyplomami i słodyczami ci, którzy mogą pochwalić się zarówno bardzo wysokimi średnimi ocen jak i wzorowymi lub bardzo dobrymi ocenami z zachowania.

Jeszcze raz przypomnieliśmy sukcesy w konkursach przedmiotowych wewnątrzszkolnych i ogólnopolskich oraz w zawodach sportowych. Wspominaliśmy akcje, uroczystości, imprezy, w których szkoła brała udział w I semestrze. Cieszy fakt, iż kolejny rok nasi uczniowie okazują wielkie serce najbardziej potrzebującym, biorąc udział akcjach charytatywnych.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

 

BIP SP271 transparent