SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

W lutym na korytarzach budynku Szkoły Podstawowej nr 271 pojawiło się mnóstwo zabawek, gier planszowych, książek i wszelkiego rodzaju gadżetów. Uczniowie pod opieką nauczycieli zorganizowali „Pchli targ”. Przynosząc do szkoły różnorodne przedmioty, uczniowie sprzedawali je lub wymieniali na inne. Zabawki nie trafiły więc do pieca ani na wysypisko, ale w ręce rówieśników.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent