puzzledW dniu 24 lutego odbył się Maraton Układania Puzzli. Celem konkursu była popularyzacja układania puzzli jako atrakcyjna forma spędzania czasu wolnego, promowanie takich cech jak cierpliwość i spostrzegawczość. Maraton miał charakter rozgrywanych zawodów sportowych. Emocje były ogromne, zabawa świetna. Każda klasa miała na celu ułożyć jak najwięcej puzzli w przeliczeniu na ucznia. A było o co walczyć, gdyż najlepsza klasa wygrała bilety do kina na wybrany przez uczniów i wychowawcę film. Wygrała klasa 5d. Gratulujemy!

Foto: Anna Wypysińska