SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

puzzledW dniu 24 lutego odbył się Maraton Układania Puzzli. Celem konkursu była popularyzacja układania puzzli jako atrakcyjna forma spędzania czasu wolnego, promowanie takich cech jak cierpliwość i spostrzegawczość. Maraton miał charakter rozgrywanych zawodów sportowych. Emocje były ogromne, zabawa świetna. Każda klasa miała na celu ułożyć jak najwięcej puzzli w przeliczeniu na ucznia. A było o co walczyć, gdyż najlepsza klasa wygrała bilety do kina na wybrany przez uczniów i wychowawcę film. Wygrała klasa 5d. Gratulujemy!

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

 

BIP SP271 transparent