Zakończenie roku szkolnego

koniec roku19 czerwca uczniowie po raz ostatni przed wakacjami zebrali się na w sali gimnastycznej. W pierwszej części pożegnaliśmy naszych absolwentów – uczniów klas VIII. Dyrektor szkoły pogratulował uczniom uzyskanych wyników w nauce, a absolwenci podziękowali Dyrekcji Szkoły, wychowawcom, nauczycielom, pracownikom szkoły za wspólną pracę i spędzone lata, wręczając każdemu piękne kwiaty. Po części oficjalnej uczniowie przedstawili scenkę humorystyczną nawiązującą do sytuacji w szkole, co wywołało uśmiech na niejednej twarzy. Na koniec uroczystości dyrektor szkoły życzył życzenia uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, aby wakacje upłynęły pod znakiem radości, aby pomogły zregenerować siły i pozwoliły z ochotą i zapałem spotkać się za dwa miesiące.

Foto: Anna Wypysińska