SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Drugiego września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem pan dyrektora. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych. Po oficjalnej części dzieci z klasy 3b pod opieką pani Justyny Balulewicz zaprezentowali przedstawienie przygotowane na tę okazję. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

 

 20190902 111235

20190902 111757

image4

 

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Justyna Babulewicz

BIP SP271 transparent