Drugiego września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2019/2020. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem pan dyrektora. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych. Po oficjalnej części dzieci z klasy 3b pod opieką pani Justyny Balulewicz zaprezentowali przedstawienie przygotowane na tę okazję. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

20190902 111235

20190902 111757