SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Rozpoczęcie roku szkolnego zbiega się z tragicznymi wydarzeniami w dziejach naszej ojczyzny. Nie możemy zapomnieć, że właśnie 1 września 1939 r. o świcie hitlerowskie Niemcy napadły na Polskę. Rozpoczęła się II wojna światowa, największy konflikt zbrojny w dziejach ludzkości. Wojna pochłonęła wiele istnień ludzkich i spowodowała wiele zniszczeń. Największe straty poniosła Polska. Z tej okazji klasa 6a pod kierunkiem pani Anety Mencfeld przygotowała akademię.

Pamiętajmy, że dzięki bohaterskiej postawie naszych przodków – żyjemy w wolnej i niepodległej Ojczyźnie.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Małgorzata Kansik

Foto: Anna Wypysińska

BIP SP271 transparent