W poniedziałek 14 października 2019 r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 8a pod kierunkiem pani Izabeli Janeckiej przygotowali program artystyczny. Humorystyczne przedstawienie pt. „Nowoczesna bajka o Kopciuszku”. Młodzi aktorzy brawurowo odegrali swoje role prezentując charakterystyczne postaci. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie przedstawiciele samorządu szkolnego złożyli dyrekcji oraz wszystkim pracownikom szkoły życzenia.

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska