SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Bal Sławnych Polaków.

Organizatorem imprezy był Samorząd Szkolny z opiekunem p. Izabelą Janecką Pani Maria Gościcka. Uczniowie naszej szkoły mogli tego dnia przeprać się za sławnego Polaka. Podczas zabawy został zorganizowany konkurs na najciekawsze i najbardziej pomysłowe stroje, których autorzy zostali nagrodzeni. Bal był też wspaniałą okazją na niesienie bezinteresownej pomocy innym. Podczas balu wolontariusze sprzedawali bilety wstępu, z których cały dochód został przeznaczony na rzecz naszej uczennicy z klasy 6d. Wśród darczyńców opiekun Samorządu Szkolnego p. Izabela Janecka rozlosowała drobne upominki, co było bardzo niezwykle emocjonującą częścią balu.

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Anna Wypysińska

Foto: Anna Wypysińska

 

BIP SP271 transparent