Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Bal Sławnych Polaków.

Organizatorem imprezy był Samorząd Szkolny z opiekunem p. Izabelą Janecką Pani Maria Gościcka. Uczniowie naszej szkoły mogli tego dnia przeprać się za sławnego Polaka. Podczas zabawy został zorganizowany konkurs na najciekawsze i najbardziej pomysłowe stroje, których autorzy zostali nagrodzeni. Bal był też wspaniałą okazją na niesienie bezinteresownej pomocy innym. Podczas balu wolontariusze sprzedawali bilety wstępu, z których cały dochód został przeznaczony na rzecz naszej uczennicy z klasy 6d. Wśród darczyńców opiekun Samorządu Szkolnego p. Izabela Janecka rozlosowała drobne upominki, co było bardzo niezwykle emocjonującą częścią balu.

Foto: Anna Wypysińska