SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Kolejnym gościem opowiadającym o swej pracy klasom 8a i 8b był tata jednej z naszych koleżanek – przedstawiciel straży pożarnej. Pan strażak w bardzo ciekawy sposób opowiedział nam, jak niebezpieczna, ciężka i potrzebna jest praca strażaka. Dowiedzieliśmy się podczas spotkania, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale też usuwają skutki żywiołów. Bardzo cennymi informacjami były dla nas przedstawione przez gościa wszystkie potencjalne zagrożenia pożarowe istniejące w naszych mieszkaniach.

Nie jesteśmy jeszcze pewni czy ktoś z nas wybierze w przyszłości zawód strażaka, ale od tego spotkania jeszcze bardziej będziemy podziwiać przedstawicieli tej profesji.

 

Tekst: Urszula Węglarz

BIP SP271 transparent