SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

W ramach doradztwa zawodowego czyli świadomego wyboru zawodu klasy 8a i 8b spotkały się z przedstawicielem wymiaru sprawiedliwości – panią prokurator. Mama jednego z naszych kolegów opowiadała nam, jaką trzeba odbyć edukację aby zostać prokuratorem. Dowiedzieliśmy się też, na czym polega praca prokuratora. To spotkanie uświadomiło nam jak ciężka i odpowiedzialna a zarazem potrzebna jest to profesja.

 

Tekst: Urszula Węglarz

BIP SP271 transparent