SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

Dnia 18 listopada w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty geologiczne dla klas 3-8.

Warsztaty mają na celu naukę poprzez zabawę. Lekcja bądź każde inne zajęcia już nie muszą być oparte tylko na wiedzy z książek. Na zajęciach geologicznych uczniowie mogą obejrzeć, dotknąć a przede wszystkim dowiedzieć się:

   co to jest kamień?
   dlaczego kamień jest twardy?
   dlaczego mucha śpi w bursztynie?
   dlaczego na pustyni jest dużo piasku?
   czemu w kamieniach są muszelki?

 

camera 16.gif    Galeria zdjęć

Tekst: Barbara Nalepa

Foto: Barbara Nalepa

BIP SP271 transparent