Drodzy rodzice.

szkola2        Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. We współczesnej szkole rola rodzice jest ogromna, a Wasza pomoc niezbędna. Dlatego zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły. Jeśli macie pomysły, propozycje, inicjatywy możecie to zgłaszać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.