Informator - szkoły branżowe więcej--->>>

TARGI EDUKACYJNE M. ST. WARSZAWY

Weekendowy program targów więcej--->>>

Lista szkół wraz z numerem stoiska więcej--->>>

Rozkład stoisk na IV pietrze PKiN  więcej--->>>

Warszawskie Dni Otwarte Doradztwa Zawodowego

Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz doradcy zawodowi Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkół  podstawowych oraz III klas gimnazjum wraz z Rodzicami  na indywidualne konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego w ramach Warszawskich Dni Otwartych Doradztwa Zawodowego. Doradcy zawodowi zapraszają  w dniach 23 lutego 2019 r. (sobota)  oraz 24 lutego 2019 roku (niedziela) w godzinach od 10.00 do 15.00 do Ogrodu Zimowego Pałacu Młodzieży (wejście głowne od ul. Świętokrzyskiej). Nie obowiazują wcześniejsze zapisy.

Terminy dni otwartych więcej--->>>

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych     więcej--->>>

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych - prezentacja     więcej--->>>