„LATO W MIEŚCIE 2019”

W terminie 12-30 sierpnia 2019 r. w godz. 7:00-17:00 prowadzona będzie w naszej szkole akcja „Lato w Mieście”. Z bogatej oferty Programu będą mogli skorzystać uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci i młodzież zamieszkała w Warszawie.

Udział w Programie będzie bezpłatny. Podobnie jak w latach ubiegłych pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są zwolnieni z opłat za posiłki w wakacyjnych placówkach edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.

W terminie 18-30 kwietnia b.r. rodzice/opiekunowie mogą logować się do systemu na stronie:warszawa-latowmiescie.pzo.edu.plw celu zapisu dziecka na akcję. W przypadku, gdy dziecko zostanie zakwalifikowane do Programu w dniach 7-17 maja b.r. rodzice/opiekunowie składają w sekretariacie szkoły kartę kwalifikacyjną oraz dowód wpłaty za posiłki.

Opłatę za posiłki w wysokości 7 zł za dzień prosimy wnosić na konto ajenta :

„Smaczny Punkt” nr konta; 11 1910 1048 2201 7614 0763 0001 z dopiskiem „Lato w mieście” oraz imieniem i nazwiskiem dziecka.

Program „Lato w Mieście 2019” w dzielnicy Mokotów będzie realizowany w mokotowskich szkołach podstawowych od 24 czerwca do 31 sierpnia 2019 r. Szczegóły dotyczące Warszawskiego Programu „Lato w Mieście 2019” zostaną podane w późniejszym terminie. Zapisy do Programu prowadzone będą przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń. Uruchomienie elektronicznego systemu zgłoszeń planowane jest w drugiej połowie kwietnia.

Harmonogram na stronie Dzielnicy Mokotów: