dzieci111 Nasi uczniowie uczestniczą w wielu programach, projektach oraz akcjach zarówno ogólnopolskich, lokalnych jak i wewnątrzszkolnych. Korzystamy z projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Projekty te mają na celu wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci poprzez organizację zajęć dodatkowych dla uczniów. Akcje „mleko w szkole” oraz „owoce w szkole” to zmiana nawyków żywieniowych dzieci. Nauczyciele wraz z uczniami angażują się w liczne akcje i programy charytatywne. Działania te wzbudzają poczucie własnej wartości, uwrażliwiają na potrzeby innych, integrują środowisko, uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej.