SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

linia


logo PDS 09082017WARUNKI NOWEGO PROGRAMU:

•    „Program dla szkół” obejmuje uczniów szkół podstawowych z klas 1 – 5.  Uczniowie gimnazjów i przedszkoli oraz uczniowie klas  0, 6 i 7 szkół podstawowych nie są objęci programem.
•    Szkoła przystępuje do programu poprzez podpisanie umowy z dostawcą na każdy semestr.  Nie są potrzebne dodatkowe zgłoszenia do programu.
•    Wszystkie artykuły  spożywcze dostarczane do szkół w ramach „Programu dla szkół” są bezpłatne.

•    CZĘŚĆ MLECZNA
Od nowego roku szkolnego mając na uwadze zalecenia organów ds. zdrowia i żywienia oferta produktów mlecznych obejmuje mleko białe i jego naturalne przetwory bez dodatków smakowych (tj. jogurty, kefiry, serki)

Informacja o łącznej liczbie porcji owoców i warzyw oraz mleka i przetworów mlecznych

otrzymywanych przez jedno dziecko w I semestrze roku szkolnego 2017/2018

w ramach „Programu dla szkół”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, na podstawie § 9 ust. 4 pkt 1) Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 września 2017 r. w sprawie szczegółowego zakresu zadań realizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa związanych z wdrożeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej programu dla szkół (Dz. U. z 2017 r., poz. 1713) publikuje informacje o łącznych liczbach porcji owoców i warzyw oraz mleka otrzymywanych przez jedno dziecko w I semestrze roku szkolnego 2017/2018.                                                                                                      

Na podstawie § 9 ust. 3 ww. rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że:

•       łączna liczba porcji owoców i warzyw otrzymywanych przez jedno dziecko w ramach komponentu owocowo - warzywnego w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 wynosi 45

Zgodnie z pkt 4 załącznika nr 1 Warunki i wymagania dotyczące udostępniania owoców i warzyw do ww. rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w każdym z 10 tygodni w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 dzieciom udostępnia się co najmniej 4 porcje owoców i warzyw

•       łączna liczba porcji mleka i przetworów mlecznych otrzymywanych przez jedno dziecko w ramach komponentu mlecznego w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 wynosi 40

Zgodnie z pkt 4 załącznika nr 2 Warunki i wymagania dotyczące udostępniania mleka do ww. rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w każdym z 10 tygodni w I semestrze roku szkolnego 2017/2018 dzieciom udostępnia się co najmniej 3 porcje mleka i przetworów mlecznych.


 

linia

 

BIP SP271 transparent