images "Niegotka" - gazetka szkolna wydawana jest pod opieką pani Izabeli Janeckiej - Żabowskiej od 10 lat, ale najstarsze egzemplarze, które udało nam się znaleźć w szkole podzodzą z 1976 roku. Nasze pismo jest nieregularnym miesięcznikiem i ukazuje się nakładem 80 - 100 egzemplarzy. Warto zaznaczyć, że sprzedawane jest zawsze w 100 procentach. Zdarza się nawet, że "dodrukowujemy" kolejne egzemplarze. Uzyskane pieniądze przeznaczamy na potrzeby redakcji - zakup materiałów, papieru, nagrody dla uczniów. Zawartość tematyczna pisma to przede wszystkim relacje z najważniejszych wydarzeń szkolnych, świąt i uroczystości, wywiady, sport, ciekawostki, ankiety, twórczość młodych poetów szkolnych, opowiadania, krzyżówki, rebusy, żart itp. Staramy się, aby nasza gazetka "zanurzona" była w szkolnej rzeczywistości. O ważnych wydarzeniach z kraju i ze świata przeczytać można w wielu czasopismach, usłyszeć w radiu i telewizji.

Nasza "Niegotka" informuje o tym, co się dzieje na naszym szkolnym podwórku. Na tym polega jej siła i atrakcyjność. Od tego w głównej mierze zależy jej powodzenie czytelnicze. Dla młodych ludzi ważne jest to, że o ich sukcesach dowiedzieć się może cała szkoła, rodzice i dziadkowie, którzy chętnie czytają nasze pismo. Co roku udaje się zachęcić do pracy w redakcji uczniów, którzy stanowią solidny, zgrany i aktywny zespół. Ci, którzy uczestniczyli w redagowaniu "Niegotki", przekonali się nie raz, że tworzenie gazetki szkolnej to nie tylko zabawa. To czasem ciężka, pochłaniająca sporo czasu, zawsze jednak ciekawa, praca. Praca wymagająca systematyczności, otwartości, umiejętności współpracy, wiedzy i cierpliwości. To, co robimy, traktujemy poważnie, ale staramy się jednocześnie, by udział w zajęciach koła dziennikarskiego sprawiał uczniom radość, nie był jedynie obowiązkiem.

Oto nasze redakcyjne grono razem z opiekunem Panią Izą Janecką

Naszą pracę doceniają jurorzy konkursów,
w których bierzemy udział.
Oto nasze osiągnięcia:

• 2002 - II miejsce w konkursie "Gazetki Warszawskich Dzieci" zorganizowanym pod patronatem marszałka sejmu RP, Marka Borowskiego i dziennika "Życie Warszawy"
  • 2002 - I miejsce w III edycji Konkursu Gazet Uczniowskich organizowanej przez Wydział Oświaty - Urzędu Gminy Warszawa - Centrum.
  • 2002 - wyróżnienie dla Mateusza Sadowskiego za oprawę graficzną "Niegotki" przyznawane w konkursie "Gazetki Warszawskich Dzieci"
  • 2003 - wyróżnienie w II edycji konkursu "Gazetki Warszawskich Dzieci"
  • 2005 - I miejsce w I Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa
  • 2006 - I miejsce II Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa