SP 271 w Warszawie


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Z ogromna radością prezentujemy nową ulepszoną witrynę o świeżym wyglądzie i prostej nawigacji. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby odwiedzający ją goście mogli szybciej wyszukać potrzebne im informacje. Zapraszamy do współtworzenia naszej szkoły.

Get Adobe Flash player

Szkoła

linia

Parter

Sale lekcyjne.

Na parterze znajdują się sale lekcyjne klas pierwszych. Każda z nich posiada stoliki i krzesła, przystosowane do wzrostu uczniów oraz regały. Pomieszczenia te wyposażone są w nowoczesne i różnorodne pomoce dydaktyczne. Wystrój pomieszczeń jest bogaty i estetyczny. Sale urządzone są specjalnie dla potrzeb najmłodszych uczniów, posiadają kąciki do relaksacji i zabawy.

 

 20

Sala lekcyjna najmłodszych uczniów naszej szkoły

 

 

20a

Sala lekcyjna najmłodszych uczniów naszej szkoły

 

 

20b

Sala lekcyjna najmłodszych uczniów naszej szkoły

 

Oddzielny kotytarz.

Uczniowie mający zajęcia w tej części szkoły maja do dyspozycji oddzielny korytarz oraz dostosowane zaplecze sanitarne.

 korytarz

Korytarz na parterze

 2

Korytarz na parterze

Stołówka szkolna

Stołówka szkolna – zapewniająca całodniowe wyżywienie. Jest prowadzona przez firmę zewnętrzną wybieraną przez Radę Rodziców.

stolowka 

Stołówka szkolna

 

slolowka a

Stołówka szkolna

Biblioteka i czytelnia

Dzieci od pierwszych dni pobytu w szkole mają możliwość korzystania z biblioteki i czytelni. Biblioteka jest nowoczesną placówką, księgozbiór jest w 80 % skomputeryzowany, a wypożyczenia i zwroty materiałów odbywają się już wyłącznie elektronicznie. Prowadzone są zajęcia czytelnicze, warsztaty i spotkania autorskie, a już od pierwszej klasy dzieci mają swobodny dostęp do księgozbioru.

bib

Biblioteka i czytelnia

bib a

Biblioteka i czytelnia

 

1

 

Biblioteka i czytelnia

linia

 

I piętro

Sale lekcyjne

Na pierwszym piętrze znajdują się sale edukacji wczesnoszkolnej. Każda z nich posiada stoliki i krzesła, przystosowane do wzrostu uczniów oraz regały. Wystrój pomieszczeń jest bogaty i estetyczny. Sale te urządzone są specjalnie dla potrzeb nauczania zintegrowanego, posiadają kąciki do relaksacji i zabawy. Sale wyposażone są w zestaw komputerowy lub zestaw multimedialny z dostępem do Internetu.

12

Sala lekcyjna 

Pracownia komputerowa

W szkole mamy nowoczesną salę komputerową wyposażoną w nowe zestawy komputerowe oraz zestaw multimedialny. Nowy sprzęt nie tylko zwiększa komfort pracujących na nich uczniów, ale zapewnia także dostęp do najnowszych technologii dostępnych obecnie na rynku.

10

Pracownia komputerowa

 

 11

Pracownia komputerowa

Sala zabaw

Miejsce zabaw jest wyposażone w przyrządy pozwalające na zaspokojenie przez dziecko potrzeby ruchu i obejmuje w szczególności duże, miękkie klocki, miękkie piłki w różnych kolorach i wielkościach, materace do zabaw, tory przeszkód, trampolinę oraz elementy lub zestawy umożliwiające pokonywanie wysokości, a zarazem usprawniające koordynację wzrokowo – ruchową.

 7

Sala zabaw

8

Sala zabaw

 

 

9

Sala zabaw

 

linia

 

II piętro

Na drugim piętrze znajdują się sale przedmiotowe dla uczniów klas starszych. Sala matematyczna, historyczna, sale językowe, przyrodnicza, muzyczna i katechetyczna. Większość sal wyposażonych jest w tablice lub zestawy multimedialne ułatwiające prowadzenie lekcji i wspomagające nauczanie.

4

Sala przyrodnicza

 

5

Sala przyrodnicza

 

13

Sala języka angielskiego

14

Sala muzyczna

 

15

Sala języka polskiego

 

16

 Sala matematyczna

 

 

BIP SP271 transparent